Copyright 2016 Mikado Themes
Welcome to our our website

Back
 

Sıkça Sorulan Sorular

IMG-20211008-WA0113
01 Kaç seans almalıyım?
Bu sayı, kişinin enerjiye açılımı, hastalıklarının çokluğu, durumun ne kadar zaman devam ettiğine bağlı olarak değişir. Ama ortalama bir sayı verecek olursam, 7,8 seansın yeterli olduğunu söyleyebilirim. 
02 Seanslar ne kadar arayla yapılıyor?
İlk üç seansın, birbirini takip eden günlerde, ya da bir gün ara verilerek yapılmasını, daha sonra kişinin ihtiyaç durumuna göre haftada 1 ya da 2 şeklinde tamamlanmasını öneririm. 
03 Seans öncesi ya da sonrası dikkat etmem gereken şeyler var mı?
Seans öncesi ya da sonrası alkol vb bedeni, zihni uyaran ya da uyuşturan maddelerden uzak durmanız gerekiyor. Seansa gelirken bedeninizi rahat ettirecek kıyafet giymenizi, seansı takip eden zamanlarda bol su içmenizi tavsiye ediyorum. 
04 Alfa Bioenerji hangi rahatsızlıklara uygulanır?
Alfa Bioenerji prensibine göre HASTALIK yoktur, sistem bozukluğu vardır. İşte bu yüzden tüm enerji bedenlerine uygulanır. Kişinin çakralarındaki tıkanıklıklar, enerji bedenindeki hasarlar ortadan kalktıkça, kişinin hastalıkları da ortadan kalkar. 
04 Alfa Bioenerji ile Koçluk niye bir arada uyguluyorum?
Hastalıkların oluşmasında yüzde on kadar genetik yatkınlık,yanlış beslenme biçimleri, haraketsiz yaşam ve en önemli tetikliyici stres ve hayata bakış açılarımızdaki yanlış şartlanmalar yaratır. İşte bu yüzden enerji bedenin iyileşirken, aynı düşüncelere tutunman hastalıkları geri getirir. Dönüşüm için, eskiden vazgeçip yeni olana izin vermelisin.